Sociální pracovník – konzultant projektu (Znojmo)

Liga vozíčkářů hledá sociálního pracovníka/pracovnici jako konzultanta projektu „Společně do práce“.

Požadavky:
VOŠ, VŠ v oboru sociální práce, sociální politika, sociální pedagogika, sociální péče, speciální pedagogika (kvalifikace dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách) podmínkou,
min. 1 rok praktických zkušeností v zaměstnání,
výhodou praxe v sociální práci a poradenství,
bezúhonnost – dokládá se při nástupu výpisem z Rejstříku trestů,
velmi dobrá znalost práce na PC,
schopnost týmové i samostatné práce,
zodpovědnost, pečlivost, empatie,
velmi dobré komunikační schopnosti a písemný projev,
psychická vyrovnanost, pozitivní přístup,
výhodou znalosti v oblasti pracovního práva a problematiky zdravotního postižení,
výhodou praxe s realizací projektů ESF.

Náplň práce:
vyhledávání, oslovování a kontaktování klientů,
vedení individuálních konzultací a plánování s klienty,
spolupráce s klienty při rozvoji dovedností pro hledání zaměstnání,
pracovní asistence,
spolupráce se subjekty na trhu práce a zaměstnavateli,
provádění poradenství pro zaměstnavatele,
spolupráce se zaměstnavateli při tvorbě nových pracovních míst,
příprava a organizační zajištění skupinových aktivit,
vedení projektové dokumentace.

Nabízíme:
supervizi,
možnost dalšího vzdělávání a prohlubování kvalifikace,
5 týdnů dovolené,
flexibilní pracovní dobu.

Místo výkonu práce: Znojmo
Nástup: 19.5.2014 (případně dohodou), pracovní poměr na dobu určitou do 31.3.2015
Nástupní mzda: 16.000 Kč
Pokud Vás nabízená pozice zaujala, zašlete prosím svůj životopis a motivační dopis do 1.5.2014 na emailovou adresu info/zavináč/ligavozic.cz, do předmětu e-mailu uveďte “Výběrové řízení – Znojmo“

e-mail: info@ligavozic.cz
web: http://www.ligavozic.cz/