Terénní pracovník pro mládež (Praha)

Streetwork Beztíže (terénní program pro děti a mládež ve věku 6 – 26 let) při DDM Praha 3 – Ulita vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici terénní kontaktní pracovník pro děti a mládež v lokalitě Praha 3 – Žižkov.

Beztíže poskytuje mládeži kromě terénního programu na Žižkově i nízkoprahové zařízení Klub Beztíže. Nabízíme podporu a pomoc v každodenním životě mladých lidí i při zvládání obtížných situací.

Náplň práce:
– terénní kontaktní práce přímo v ulicích a parcích Prahy 3
– účast na vzdělávání
– 0,5 – 1,0 pracovního úvazku (dle domluvy)
– pozice sociální pracovník – terénní kontaktní pracovník

Požadujeme:
– zkušenosti, dovednosti a motivaci pro práci s rizikovou mládeží
– dobré komunikační schopnosti
– vzdělání požadované zákonem č. 108/2006 Sb., o sociálních službách
– schopnost týmové i samostatné práce
– spolehlivost a odpovědnost
– trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost pro práci s dětmi
– časovou dispozici pro 2 – 4 odpolední služby týdně
– motivaci pro další vzdělávání a rozvoj
– zájem a předpoklady pro dlouhodobou spolupráci

Uvítáme:
– pracovní zkušenost z terénního programu či některého nízkoprahového klubu
– zkušenosti a chuť podílet se na FR

Nabízíme:
– smysluplnou a užitečnou práci v profesionálním prostředí
– dynamickou práci se zajímavou cílovou skupinou
– podíl na rozvoji Beztíže
– zajímavou životní zkušenost
– tarifní platové ohodnocení s možnými odměnami

V případě zájmu na adresu beztize@seznam.cz nejpozději do 1.4.2013 zašlete:
1. svůj životopis s přiloženou fotografií
2. stručný motivační dopis
3. telefonní kontakt

Adresa:
Dům dětí a mládeže Praha 3 – Ulita, Na Balkáně 2866/17a, Praha 3, 130 00
Kontaktní osoba: Tomáš Klumpar
telefon: 271 771 025
E-mail: beztize@seznam.cz

web: http://beztize.ulita.cz/