Terénní sociální pracovník (Praha)

Rádi bychom mezi nás přivítali nového komunikativního kolegu nebo kolegyni se zájmem o terénní sociální práci v přirozeném sociálním prostředí klientů (domácnosti a sociální zařízení).

Jedná se o služební poměr na dobu neurčitou s vysokou mírou stability a jistoty. Mezi další benefity patří mj. také flexibilní pracovní doba, téměř plně hrazené stravenky (doplácíte jen 10,- Kč), 5 sick days, studijní volno, klienti se zajímavým životním osudem a přátelský pracovní kolektiv, ve kterém naleznete muže i ženy.

Zájemce musí mít minimálně vyšší odborné vzdělání (DiS.) umožňující výkon sociální práce. Ideální je také praxe v sociální oblasti nebo alespoň v práci s lidmi. Rádi ale zaškolíme i šikovné absolventy. Vaším tutorem bude sociální pracovník roku 2022, který vám poskytne potřebné know-how, abyste při své práci byli také úspěšní. 🙂 Důležitá je pozitivní povaha a dobré komunikační schopnosti, kterými disponují všichni členové týmu.

Přihlášku do výběrového řízení naleznete na uvedeném odkazu níže.

https://www.uradprace.cz/web/cz/-/vrchni-referent-rada-socialni-pracovnik-kop-6-27-12-2022

Pro více informací je možné kontaktovat vedoucí oddělení HN, PnP a dávek OZP Bc. Zdenku Šmejkalovou, zdenka.smejkalova@uradprace.cz, 950 178 600.

Budeme se na vás těšit!