Terénní sociální pracovník / pracovnice SAS (Hradec Králové)

Salinger, z. s. vypisuje výběrové řízení na pozici sociální pracovník / sociální pracovnice sociálně-aktivizační služby pro rodiny s dětmi ve středisku Triangl.

Vaše náplň práce:
• podporujete rodiny s dětmi ve zvládání obtížných životních situací, které rodina nedokáže sama vlastními silami překonat – program Sanace rodiny;
• pracujete převážně v terénu, v přirozeném prostředí rodin;
• jednáte se zájemci o službu, uzavíráte smlouvy, realizujete s klienty individuální plány a jejich vyhodnocování;
• spolupracujete s návaznými organizacemi;
• zpracováváte administrativu spojenou s výkonem přímé práce.

Nabízíme:

  • pestrou, zajímavou a kreativní práci ve stabilní organizaci, která funguje již 25 let;
  • důkladné zaškolení;
  • podporující a přátelský tým;
  • pružnou pracovní dobu;
  • hlavní pracovní poměr nebo zkrácený úvazek;

Místo výkonu práce: Hradec Králové (kancelář), Královéhradecký kraj (terén);

Benefity: 25 dní dovolené, indispoziční volno, pravidelné supervize, intervize, metodické konzultace, očkování proti virové hepatitidě typu A, a další.

Požadujeme:

  • VŠ nebo VOŠ v oboru sociální práce, sociální patologie a prevence, sociální a speciální pedagogika (dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách ve znění pozdějších předpisů);
  • schopnost pracovat v týmu i samostatně, spolehlivost a dobré komunikační dovednosti;
  • chuť k dalšímu vzdělávání a profesnímu rozvoji;
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič;
  • práce na PC na uživatelské úrovni;
  • trestní bezúhonnost.

Náležitosti přihlášky do výběrového řízení:

  • strukturovaný životopis s prohlášením: „Souhlasím s poskytnutím osobních údajů
    uvedených v tomto životopise a jejich schraňováním pro účely výběrového řízení
    Salinger, z. s.“;
  • motivační dopis v rozsahu 0,5 – max. 1 A4 s osnovou:
    • Jaká je vaše motivace pro práci ve středisku Triangl?
    • Co pro vás znamená práce s rodinou a co vnímáte jako její nedílnou součást?
    • Jak/ Čím můžete přispět k činnosti střediska?
  • kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání;
  • čestné prohlášení o trestní bezúhonnosti, popř. výpis z rejstříku trestů ne starší 3 měsíců.

Přihlášky zasílejte na e-mail: triangl@salinger.cz

K ústnímu pohovoru budou pozváni/y pouze vybraní/é uchazeči/ky.

Datum nástupu: 1. 7. 2022 nebo dle dohody.

Zasláním životopisu vyjadřujete souhlas s použitím svých osobních údajů za účelem výběrového
řízení. Osobní dokumenty uchazečů se ihned po ukončení výběrového řízení skartují.

Salinger, z. s. si vyhrazuje právo neobsadit pracovní pozici, pokud uchazeči/ky nenaplní očekávání organizace.

Kontakt:
Mgr. Petra Kalmusová
vedoucí střediska Triangl
triangl@salinger.cz
tel.: 774 807 011