Vedoucí Centra primární prevence (Ostrava)

Organizace Renarkon o.p.s. hledá Vedoucí/vedoucího Centra primární prevence v Ostravě.

Popis pozice:
  • Realizace preventivních programů ve školách a školských organizacích
  • Metodická činnost v oblasti prevence rizikového chování u dětí a mládeže (koordinace tvorby metodik, zodpovědnost za rozvoj programu)
  • Komunikace se školními metodiky prevence ve školách v Moravskoslezském kraji
  • Vedení intervenčního programu pro děti a mládež
  • Vedení týmu lektorů
  • Rozvoj mimoškolních aktivit pro děti a mládež
Požadavky:
  • Zkušenost s vedením malého týmu výhodou
  • Zkušenost s prací s dětmi a mládeží
  • Praxe min. 2 roky
  • Orientace v problematice rizikového chování u dětí a mládeže
  • Znalost odborných standard MŠMT pro oblast rizikového chování výhodou
  • Připravenost učit se a rozšiřovat si vzdělání
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Schopnost týmové spolupráce
  • Časová flexibilita
  • Základní znalost práce s PC
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
Nabízíme:
  • Zázemí zavedené neziskové organizace
  • Možnost profesního a osobního růstu
  • Vzdělávání
  • Možnost seberealizace
Kontaktní osoba: Liana Balušková, ekonom@renarkon.cz

Strukturovaný profesní životopis a motivační dopis zasílejte na kontaktní email. K osobnímu pohovoru budou pozváni pouze zájemci, kteří splní stanovená kritéria.

Org: RENARKON o.p.s., IČ 253 804 43, Mariánskohorská 1328/29, Ostrava, 702 00
Pracoviště: Mariánskohorská 1328/29, Ostrava, 702 00
Pracovní doba: pružná
Pracovní úvazek: plný
Kvalifikační požadavky: VŠ magisterského stupně
Nástup: březen 2016
Mzdové rozpětí: 17.000 – 24.000 Kč