Vedoucí okrsku pečovatelské služby – soc. pracovník/nice (Praha)

Pečovatelská služba Praha 3 přijme nového kolegu či kolegyni na pozici Vedoucí okrsku – sociální pracovník/nice.

Náplň práce:

  • poskytování sociálního poradenství,
  • vedení týmu pečovatelů,
  • vedení záznamů a dokumentace o poskytované péči,
  • jednání se zájemci o sociální službu,
  • realizace sociálních šetření v domácnostech klientů,
  • posuzování individuálních potřeb klientů a tvorba návrhů řešení
  • a další úkony spojené s realizací pečovatelské služby.

Požadujeme:

  • vzdělání VOŠ/VŠ dle zákona o sociálních službách,
  • svéprávnost, bezúhonnost, zdravotní způsobilost, odborná způsobilost (dle zákona č. 108/2006 Sb.),
  • organizační schopnosti, psychická odolnost, schopnost řešit krizové situace, empatie, flexibilita,
  • znalost standardů kvality sociálních služeb,
  • uživatelská znalost práce na PC – ideálně znalost Cygnus 2,
  • výborná znalost českého jazyka slovem i písmem,
  • výhodou, nikoliv podmínkou, zkušenosti s prací s cílovou skupinou seniorů.

Nabízíme:

  • 10. platová třída – platové ohodnocení dle Platových tabulek pracovníků státní a veřejné správy,
  • zázemí stabilní příspěvkové organizace Prahy 3,
  • 5 týdnů dovolené,
  • 3 dny sick days,
  • Multisport karta,
  • stravenkový paušál,

Nástup možný ihned.

V případě zájmu nám zašlete Váš profesní životopis a motivační dopis se zaměřením na
Vaši motivaci, zkušenosti apod., na email tomesova@psp3.cz .