Vedoucí pečovatelské služby / sociální pracovník (Luhačovice)

Nabízíme:

  • úvazek 1,0
  • mzda dle Nařízení vlády 576/200 Sb.
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
  • termín nástupu: na základě dohody, plánované výběrové řízení v termínu 20. 9. 2022
  • dobré mzdové ohodnocení
  • práci v dobrém kolektivu
  • možnost aktivního řízení týmové činnosti, která má jasný smysl a významný dopad na kvalitu života seniorů, nemocných a jejich rodin v regionu
  • možnost spoluutvářet a rozvíjet činnost charitativní organizace, zkušený pracovní kolektiv,
  • zázemí uznávané organizace

Předpoklady:

  • odborné předpoklady pro výkon práce sociálního pracovníka dle § 110 zák. č. 108/2006 Sb. o sociálních službách
  • dobrá znalost problematiky poskytování pečovatelské služby dle zákona č. 108/2006 Sb. a standardů kvality sociálních služeb
  • zkušenost s vedením týmu
  • výborné komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, schopnost vytvářet dobré podmínky pro vnitřní spolupráci týmu
  • pečlivost při vedení dokumentace, znalost práce na PC
  • čistý trestní rejstřík
  • aktivní přístup k práci, zodpovědnost, flexibilita
  • ŘP sk. B Náplň práce:
  • Organizování, řízení a kontrola Pečovatelské služby.
  • Odpovědnost za kvalitu a provoz poskytované pečovatelské služby na území obcí Luhačovice, Biskupice, Dolní Lhota, Horní Lhota, Ludkovice, Podhradí, Pozlovice, Sehradice. Služba je poskytována pondělí až neděle 7:00 – 19:30.
  • Plnění povinností sociálního pracovníka dle Zákona o sociálních službách.
  • Vedení pracovního týmu služby a agendy k tomu náležející, přenos informací do týmu služby, spolupráce s ostatními úseky organizace, spolupráce se samosprávou a státní správou.
  • Odpovědnost za kontrolu a naplňování standardů kvality sociálních služeb.

Motivační dopis a strukturovaný životopis zasílejte prosím e-mailem na adresu Mgr. Lenka Semelová, DiS. lenka.semelova@luhacovice.charita.cz, do předmětu uveďte výběrové řízení.

Podání informací na tel.: 731 402 043 nebo e-mailem. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za váš zájem, pracovat v organizaci Charita Luhačovice.