Vedoucí sociální pracovník/ce (Praha)

JAHODA – nestátní nezisková organizace s 15-ti letou tradicí hledá do svého týmu posilu na pozici Vedoucího sociálního pracovníka v NZDM Džagoda (cílová skupina děti a mládež 13 – 26 let, úvazek 1,0).

Náplň práce:
• zodpovědnost za kompletní vedení a kvalitu sociální služby NZDM Džagoda (zajištění řádného provozu NZDM, vedení metodické a koncepční činnosti),
• vedení a motivace pracovního týmu v rámci NZDM Džagoda a jeho koordinace s činností dalších osob (dobrovolníci, stážisté),
• sociální práce a sociálně pedagogická činnost s dětmi a mládeží ohroženými sociálně negativními jevy,
• sociální poradenství a individuální plánování s uživateli v ambulantní formě,
• vedení záznamů o práci s klienty a další administrativy související se službou, podávání výkazů o službě,
• příprava, tvorba a realizace programu a volnočasových akcí pro cílovou skupinu a propagačních a fundraisingových aktivit organizace JAHODA,
• spolupráce s návaznými službami a institucemi.

Požadujeme:
• VŠ či VOŠ sociálního zaměření (bezpodmínečně nutné je splnění odborné způsobilosti na pozici sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách),
• doložitelná praxe s cílovou skupinou min. 3 roky,
• velkou výhodou je praxe na pozici vedoucí sociální služby min. 2 roky,
• znalost principů fungování NZDM a výtečná znalost standardů kvality sociálních služeb,
• koníčky a dovednosti, které můžete nabídnout v rámci programu NZDM,
• flexibilita (pracovní doba v odpoledních a večerních hodinách 4x týdně),
• spolehlivost, sebereflexe, aktivní přístup, kreativita, komunikativnost,
• trestní bezúhonnost,
• aktivní znalost práce na PC,
• věk minimálně 25 let.

Nabízíme:
• přátelský pracovní kolektiv,
• kreativní pracovní náplň,
• práci pod supervizí a odborným dozorem,
• možnosti dalšího vzdělávání a prohlubování kvalifikace,
• oděvní volnost,
• 5 týdnů dovolené,
• platové ohodnocení dle dosavadních zkušeností a s ohledem na možnosti neziskového sektoru,
• místo výkonu práce: Praha – Černý Most,
• nástup ihned.

V případě Vašeho zájmu zasílejte svůj profesní životopis a motivační dopis pod značkou DŽA_VS na e-mail, a sice nejpozději do 31. 12. 2013.

Motivační dopis by měl obsahovat: proč jste vhodným kandidátem, jaké jsou vaše zkušenosti v oblasti práce s cílovou skupinou, dosavadní pracovní zkušenosti, důvod zájmu o práci v JAHODĚ, co mohu nabídnout, kam chci zařízení směřovat.

Vybraní uchazeči budou kontaktováni e-mailem anebo telefonicky, aby se dostavili k osobnímu pohovoru. Organizace si vyhrazuje právo vyhlásit nové výběrové řízení, pokud nebude vybrán vhodný kandidát

JAHODA – občanské sdružení
Vybíralova 969/2, 19800 Praha, Česká republika
775 674 060

e-mail: info@jahoda.cz