Sociální pracovník – vedoucí NZDM (Praha)

Nezisková organizace JAHODA, o.p.s. přijme do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici vedoucí NZDM Jahoda (cílová skupina děti 6 – 14 let, úvazek 1,0, Praha – Černý Most).

Náplň práce:
  • zodpovědnost za vedení a kvalitu sociální služby NZDM Jahoda
  • vedení a motivace týmu
  • komunikace a spolupráce s dalšími službami, partnerskými organizacemi, městskou částí, s návaznými službami a dalšími subjekty
  • sociální práce s neorganizovanými dětmi (3 dny v týdnu)
  • zodpovědnost za administrativní agendu služby
  • příprava a realizace programu, volnočasových akcí a letního tábora pro cílovou skupinu

Požadujeme:

  • VŠ či VOŠ sociálního zaměření (splnění odborné způsobilosti na pozici sociálního pracovníka dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách)
  • praxe s cílovou skupinou min. 3 roky
  • znalost principů fungování NZDM
  • koníčky a dovednosti, které můžete nabídnout v rámci programu NZDM
  • flexibilita (pracovní doba v odpoledních a večerních hodinách 4x týdně, příležitostně akce o víkendu)
  • spolehlivost, sebereflexe, proaktivita, kreativita, komunikativnost, otevřenost, motivace
  • trestní bezúhonnost

Nabízíme:

  • stabilní zázemí a neformální atmosféra v organizaci
  • přátelský a motivovaný tým
  • prostor pro vlastní nápady
  • seberealizaci a osobní rozvoj
  • pravidelné supervize a interní podpora
  • vzdělávání a prohlubování kvalifikace
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days, náhradní volno v případě přesčasů
  • platové ohodnocení s ohledem na možnosti neziskového sektoru
  • místo výkonu práce: Praha – Černý Most
  • nástup: září/říjen 2016

V případě Vašeho zájmu zasílejte svůj profesní životopis a motivační dopis na adresu katerina.vasickova@jahoda.cz, a to do 28.7. 2016.

e-mail: katerina.vasickova@jahoda.cz
web: www.jahoda.cz