Vedoucí sociální pracovník (Ostrava)

SLEZSKÁ DIAKONIE vyhlašuje výběrové řízení na vedoucí pozici Koordinátor střediska ARCHA (chráněné bydlení) a NOE (podpora samostatného bydlení) s místem výkonu práce v Ostravě.

Nástup: srpen – září 2015

Popis pozice:

– organizační a metodické řízení střediska
– získávání finančních prostředků pro chod služby a odpovědnost za hospodaření služby
– zodpovědnost za kvalitu služby v návaznosti na požadavky legislativy, standardů kvality a aktuálních trendů v sociální práci
– sledování a znalost platné legislativy, jednání s úřady
– zpracování nových vizí rozvoje
– vedení týmu (cca 5 lidí)
– prezentace služeb veřejnosti, zajištění propagace střediska
– práce s informacemi uvnitř organizace
– příprava personálních podkladů

Požadujeme:

– ukončené VOŠ nebo VŠ v oboru sociální práce (splnění kvalifikačních požadavků dle § 101 zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách)
– zkušenosti s prací s lidmi s mentálním postižením
– praxe s řízením, manažerské zkušenosti
– komunikační a organizační schopnosti
– odpovědnost, samostatnost, empatii
– odolnost vůči stresu, podnikavost
– schopnost práce v týmu
– dobrou znalost práce na PC
– trestní bezúhonnost

Nabízíme:

– zajímavou a smysluplnou práci
– osobní růst a rozvoj
– možnost dalšího prohlubování vzdělání
– benefity organizace
– mzdové podmínky: tarifní mzda 17 992,- Kč + příplatek za vedení 1 000,- Kč + měsíční prémie (po zkušební době)
– pracovní úvazek: plný (37,5h týdně)
– pružnou pracovní dobu

Přihlášky formou životopisu a motivačního dopisu, který bude obsahovat popis dosavadní praxe a zkušenosti s řízením lidí a s cílovou skupinou, zasílejte nejpozději do 16.6.2015 do 12:00 hod na e-mail: r.motykova@slezskadiakonie.cz.

Výběrové řízení bude dvoukolové. V prvním kole budou ověřeny vaše odborné znalosti v oblasti sociální práce formou písemného testu, který se uskuteční dne 18. 6. 2015. Do druhého kola postoupí nejúspěšnější uchazeči z prvního kola. Druhé kolo proběhne formou osobního pohovoru dne 22. 6. 2015. Vybraní uchazeči budou kontaktováni e-mailem nebo telefonicky.

Kontaktní osoba:
Bc. Renáta Motyková, e-mail: r.motykova@slezskadiakonie.cz, telefon: 733 142 429