Vedoucí sociálního pracoviště (Kutná Hora)

Rytmus Kutná Hora, pracoviště organizace Rytmus Benešov, o.p.s. hledá pracovníka na pozici Vedoucí pracoviště Rytmus Kutná Hora.

Popis pozice:

Řízení služeb Sociální rehabilitace a Podpora samostatného bydlení pro osoby se zdravotním postižením, vytváření a naplňování odborné koncepce a směřování služby. Odborné vedení pracovníků a koordinace pracovního týmu. Zavádění inovativních prvků. Prezentace služeb a spolupráce na přípravě a realizaci projektů. Vedení administrativy a provozu pracoviště. Komunikace s managementem organizace.

Místo:   Kutná Hora a okolí
Úvazek: Pracovní smlouva 1,0

Požadavky:

– znalosti v problematice OZP a práv OZP
– orientace v legislativě sociálních služeb a metodice jejich poskytování
– zodpovědný a samostatný přístup k práci
– organizační dovednosti
– řídící a koordinační dovednosti
– zkušenost s tvorbou, administrací a realizací projektů
– motivační schopnosti
– komunikační dovednosti
– schopnost pracovat s rizikem
– odvaha, průbojnost
– otevřenost a ochota jít do nových výzev
– odolnost vůči stresu
– časová flexibilita
– práce na PC (MS Office, Excel, PowerPoint, Internet)
– řidičský průkaz skupiny B, vlastní auto výhodou

Vzdělání:

– praxe v oboru min. 3 roky
– praxe ve vedoucí funkci výhodou
– odborná způsobilost dle zákona o sociálních službách (sociální pracovník – § 110)

Nabízíme:

– zajímavou, různorodou práci na pracovišti v Kutné Hoře i v terénu
– možnost rozvíjení služeb
– osobní rozvoj
– managerská supervize
– přátelské pracovní prostředí
– flexibilní pracovní dobu
– platové rozpětí: 20 000 – 23 000 Kč

Zašlete, prosím, profesní životopis a motivační dopis min. 200 slov na téma:
Vize rozvoje služeb organizace Rytmus Benešov, o.p.s. v regionu Kutnohorska / Kolínska do 31. 8. 2015. Výběrové řízení proběhne 11. 9. 2015, od 9 hod.

Nástup: 1. 10. 2015

Kontakt:
Rytmus Kutná Hora
Masarykova 598, 284 01 Kutná Hora
Kontaktní osoba: Mgr. Zdeňka Bělohlávková
Více informací o organizaci: www.kutnahora.rytmus.org