Koordinátor / koordinátorka dobrovolníků a veřejných sbírek (Žďár nad Sázavou)

Oblastní charita Žďár nad Sázavou přijme pracovníka na pozici koordinátor / koordinátorka dobrovolníků a veřejných sbírek pro zařízení Charitní pečovatelská služba.

Náplň práce:
– vedení dobrovolnického centra Kambala
– získávání dobrovolníků pro služby Charity i dalších organizací
– péče o dobrovolníky
– zajišťování veřejných sbírek a akcí
– komunikace s veřejností a se spolupracujícími organizacemi

Místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou a okolí

Nástup: prosinec 2021/leden 2022

Nabízíme:
– pracovní smlouvu – úvazek 1,0,
– zajímavou, kreativní a smysluplnou práci,
– možnost podílet se na rozvoji dobrovolnického centra,
– pružnou pracovní dobu,
– odborné vzdělávání,
– dobrý pracovní tým,
– zázemí stabilní organizace,
– zaměstnanecké benefity.

Požadujeme:
– minimálně středoškolské vzdělání,
– výborné organizační a komunikační dovednosti,
– samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost,
– pružné a kreativní myšlení,
– potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst,
– uživatelskou znalost práce na PC,
– řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič/ka),
– časovou flexibilitu,
– trestní bezúhonnost.

V případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis
na email: jana.zelena@zdar.charita.cz do 14. 11. 2021.

Bližší informace: Ing. Jana Zelená, ředitelka Oblastní charity Žďár nad Sázavou,
mob. 777 755 656, e-mail: jana.zelena@zdar.charita.cz