Lektor Sociální práce (ČR)

Hledáme externí lektory pro oblast sociálních služeb. Jsme servisní a poradenská společnost Everesta a na trhu působíme od roku 1997. Naším posláním je pomáhat lidem a organizacím v jejich rozvoji na cestě k prosperitě a spokojenosti. Chcete se stát jedním z nás? Rádi byste zúročili vaši dosavadní praxi a pomohli začínajícím pracovníkům v sociálních službách?

Požadujeme:
•Kvalifikaci pro práci v sociálních službách dle zákona č.108/2006 Sb.
•Alespoň jedno z následujících témat (více výhodou):
 – Znalost problematiky kvality v sociálních službách
 – Základy ochrany zdraví
 – Etika práce sociálního pracovníka, lidská práva, důstojnost
 – Metody sociální práce
 – Základy péče o nemocné, psychosociální aspekty chronických infekčních onemocnění
 – Prevence týrání a zneužívání osob oKrizová intervence
 – Znalost problematiky zdravotního postižení
•Profesionální vystupování
•Kreativitu
•Zapálení pro práci v sociální sféře
•Praktické zkušenosti s lektorováním jsou velkou výhodou

Nabízíme:
•platové ohodnocení odpovídající zkušenostem
•nadstandardní lektorské zázemí – náš tým Váš kurz podpoří po stránce organizační, metodické i administrativní
•dlouhodobou spolupráci a zázemí stabilní firmy na trhu soukromého vzdělávání
•možnost seberozvoje a inspirace

Náplň práce:
•Příprava budoucích sociálních pracovníků
•Spolupráce na projektech podporujících sociální sektor
•Vlastní rozvoj a práce na rozšiřování vašich obzorů
•Spolehlivost, poctivost, čestnost a serióznost jsou slova, která pro nás stále mají význam.

e-mail: prace@everesta.cz
web: http://www.everesta.cz/