Metodik vzdělávání (Olomouc)

Občanské sdružení Romodrom hledá kandidáta/ku na pozici Metodik vzdělávání.

NÁPLŇ PRÁCE:
Kontrola zavedení standardů kvality v praxi, asistence při rozvoji programů o. s. Romodrom – příprava, řízení a kontrola projektů.

POŽADUJEME:
• VŠ/VOŠ humanitního směru v oblasti: sociální práce, sociální, speciální pedagogika, psychologie, pedagogika, vychovatelství apod.
• přehled v problematice školství a vzdělávání
• prokazatelná praxe v práci s dětmi do 6 let nebo rodinami nejméně 1 rok
• zkušenost s vedením týmu, případně projektovým vedením
• schopnost tvořit koncepce a metodické práce (zkušenost výhodou)
• mobilita – možnost jezdit v rámci působnosti o. s. Romodrom na metodické výjezdy
• schopnost přenášet teoretické poznatky do praxe a schopnost kontroly zavádění
• psaná čeština na výborné úrovni, angličtina min. psaně a komunikativně (vedení projektu v AJ)

NABÍZÍME:
• Plný pracovní úvazek
• Zaměstnání v zavedeném občanském sdružení
• možnost seberealizace
• odpovídající mzdové ohodnocení

Nástup možný ihned. V případě zájmu zašlete svůj životopis (popř. i krátký motivační dopis) na adresu prace@romodrom.cz, v předmětu zprávy uveďte pozici Metodik vzdělávání.

e-mail: prace@romodrom.cz
web: www.romodrom.cz