Pečovatel/ka (Žďár nad Sázavou)

Oblastní charita Žďár nad Sázavou vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici Pracovník (pracovnice) v sociálních službách – pečovatel. Jedná se o dohodu o provedení práce pro zařízení Charitní pečovatelská služba, pobočka Bystřice nad Pernštejnem.

Náplň práce:

  • přímá práce s uživateli služby v jejich domácím prostředí včetně vedení dokumentace,
  • poskytování služby především v sobotu, v neděli a ve svátek,
  • poskytování služby v týdnu večer.

Nabízíme:

  • zajímavou a kreativní práci,
  • možnost seberealizace a dalšího vzdělávání.

Požadujeme:

  • odborné vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb. (minimálně kvalifikační kurz pracovníka v soc. službách),
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič/ka,
  • očkování proti žloutence typu B a zdravotní průkaz,
  • předpoklady pro práci s lidmi, dobré komunikační dovednosti,
  • schopnost samostatné i týmové práce,
  • spolehlivost, zodpovědnost,
  • potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst,
  • bezúhonnost,
  • znalost práce na PC.

Uvítáme:

  • praxi v sociálních službách a časovou flexibilitu.

Žádost a strukturovaný životopis zasílejte na adresu: Charitní pečovatelská služba, Hornická 643, 593 01 Bystřice nad Pernštejnem, nebo na email: miroslav.prudky@zdar.charita.cz

Uzávěrka přihlášek: 12. 11. 2015 ve 12.00 hodin

Nástup: ihned

Informace a dotazy: Miroslav Prudký, vedoucí Charitní pečovatelské služby, tel. 777 155 374, email: miroslav.prudky@zdar.charita.cz

e-mail: miroslav.prudky@zdar.charita.cz
web: http://zdar.charita.cz