Psycholog (Žďár nad Sázavou)

Pro rozšíření nabídky služeb pro klienty Klubu v 9 – centra služeb pro podporu duševního zdraví ve Žďáře nad Sázavou hledáme psychologa. Nabízíme dohodu o provedení práce v rozsahu dle domluvy.

Náplň práce:

  • intervenční péče a poradenství ve službě sociální rehabilitace pro osoby s duševním onemocnění v Klubu v 9 Oblastní charity Žďár nad Sázavou
  • individuální i skupinová práce v ambulantní službě, individuální práce
    s uživateli v jejich domácím prostředí v okrese Žďár nad Sázavou
  • vedení terapeutické skupiny

Místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou

Nástup: dle domluvy

Nabízíme?

  • dohodu o provedení práce v rozsahu dle domluvy
  • různorodou práci, podílení se na rozvoji nových aktivit služby
  • odborné vzdělávání a supervizi
  • zaměstnanecké benefity
  • zázemí stabilní organizace

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělávání v oboru psychologie
  • předpoklady pro práci s mladistvými a dospělými lidmi s duševním onemocněním
  • kreativní přístup k práci
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • trestní bezúhonnost

Kontakt:

  • v případě zájmu o uvedenou pozici zasílejte motivační dopis a profesní životopis na e-mail: ivana.ptackova@zdar.charita.cz
  • bližší informace vám poskytne Ivana Ptáčková, mob. 777 756 410

Volná místa (charita.cz)