Sociální pracovník pro práci s rodinami (Karviná)

Rozšiřujeme náš tým! Hledáme pracovníka pro práci s rodinami v náročné životní situaci na naši karvinskou pobočku.

Náplň práce:

  • práce s rodinami v rozvodu/rozchodu, poradenství v oblasti vztahů a výchovy
  • zajišťování asistovaných kontaktů
  • zprostředkování dalších služeb, administrativa

Požadujeme:

  • odbornou způsobilost k výkonu povolání sociálního pracovníka dle Zákona č. 108/2006 Sb.
  • orientaci v problematice sociálně-právní ochrany dětí a zákoně č. 108/2006 Sb.
  • praxe s prací s rodinami nebo v poradenské činnosti výhodou
  • čistý trestní rejstřík
  • samostatnost, psychickou odolnost, schopnost týmové spolupráce, sebereflexe

Nabízíme:

  • smyslnou práci s rodinami a dětmi na plný úvazek (37,5 hod./týden)
  • platová třída od 27 200 Kč (dle započitatelné praxe) + osobní příplatek po zapracování
  • pružnou pracovní dobu
  • možnost osobního rozvoje a růstu, pravidelnou supervizi a vzdělávání
  • 25 dní dovolené, 2 dny sick days, možnost využít firemní školky
  • pracovní prostředí organizace s 18letou historií

Oslovila vás naše nabídka?

Životopis spolu s motivačním dopisem pošlete do 14.6.2021 na e-mail prace@centrum-slunicko.cz. Do předmětu uveďte: „VŘ – Sociální pracovník“.

V případě splnění požadavků budete pozvání na výběrové řízení, které se uskuteční 16.6.2021 od 8:30 hodin v naší organizaci, na adrese Jurkovičova 1547, Karviná – Nové Město.