Sociální pracovník pro práci s náhradními rodinami (Ostrava)

Rodinné a komunitní centrum Chaloupka hledá kandidáta na pracovní pozici Sociální pracovník pro práci s náhradními rodinami. Nabízíme pracovní pozici v neziskové organizaci, která nabízí své služby v oblasti péče o rodiny 10 let v regionu Ostravska.

Náplň práce :
– Provádí průběžnou, pravidelnou sociální činnost v rodinách
– Spolupracuje na tvorbě individuálních plánů pro děti umístěné v rodině
– Podílí se na projektech organizace v souvislosti se sociální prací
– Zajišťuje spolupráci s OSPOD

Požadavky:
– velmi dobrá orientace v problematice sociálně- právní ochrany dětí
– SŠ nebo VŠ vzdělání v sociální oblasti
– zkušenosti v sociální oblasti
– schopnost samostatné a zodpovědné práce
– dobré komunikační schopnosti
– schopnost práce v týmu a multikulturním prostředí

Nabídka:
– práce na hlavní pracovní poměr, plný úvazek
– jedná se o práci v příjemném kolektivu
– k dispozici pracovní telefon, notebook, měsíční permanentka na dopravu v Ostravě
– každoroční odborné vzdělávání

Dokumenty a termín přihlášek:
Písemně emailem do 2.1.2014 zaslat profesní životopis a motivační dopis
Nástup do zaměstnání: Leden 2014
Kontakt: Rodinné a komunitní centrum Chaloupka, o.s.
Kontaktní osoba: Bc. Kateřina Návratová
Telefon: 737 208 566

e-mail: navratova@rcchaloupka.cz
web: http://www.rcchaloupka.cz/domu-do-chaloupky