Vedoucí střediska asistenčních služeb (Praha)

Hewer – občanské sdružení hledá zájemce o pozici Vedoucího střediska asistenčních služeb.

Jsme neziskovou organizací, která se zabývá osobní asistencí a pečovatelskou službou poskytovanou kvalifikovanými pracovníky. Naším posláním je individuální terénní péče o klienta s cílem naplnění všech jeho základních životních potřeb a zapojení do života kolem sebe podle vlastního rozhodnutí. Poskytovaná asistenční péče působí jako prevence sociálního vyloučení znevýhodněných osob a je pomocí k plnohodnotnému životu klientů v přirozeném prostředí. Společnost Hewer působí v Praze a v dalších krajích ČR. Cílem výběrového řízení na inzerovanou pozici je posílení týmu spolupracovníků v níže uvedeném regionu služeb.

Pracovní náplň:

    Vyhledávání klientů, provádění sociálních šetření
    Uzavírání smluv s klienty
    Výběr, zácvik a řízení osobních asistentů poskytujících pečovatelské služby
    Zpracování související agendy

Požadujeme:

    VŠ/SŠ vzdělání v oblasti sociálních služeb nebo v příbuzném oboru
    Znalost problematiky oboru nebo velký osobní potenciál k jeho rychlému zvládnutí
    Schopnost komunikace a navazování kontaktů, výrazný smysl pro zodpovědnost
    Řídící a organizační schopnosti
    Uživatelskou znalost práce s PC
    Ochotu cestovat v rámci řízeného střediska

Ideálním kandidátem na inzerovanou pozici je vyrovnaná osobnost s pozitivním myšlením a se schopností pracovat samostatně i spolupracovat v týmu.

Nabízíme:

    Možnost seberealizace při zajišťování pomoci potřebným
    Rozmanitou práci v dynamické společnosti
    Možnost zvyšování kvalifikace
    Při úspěšném absolvování výběrového řízení nástup ihned

Pokud Vás inzerovaná pozice oslovila a splňujete požadavky na ni kladené, zašlete svoje CV a motivační dopis.

Hewer – občanské sdružení
Jan Kubr – hewer@pecovatel.cz
Pod Strašnickou vinicí 191/13, 100 00 Praha 10 – Strašnice,

web: www.pecovatel.cz