Vedoucí týmu (Brno)

Liga vozíčkářů hledá vhodné uchazeče na obsazení pracovní pozice vedoucí týmu sociální rehabilitace (úvazek 1,0)

Kvalifikace: VOŠ, VŠ v oboru sociální práce, sociální politika, sociální pedagogika, sociální péče, speciální pedagogika (kvalifikace dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách)

Požadavky:

  • praxe ve vedoucí pozici – vedení týmu 2 roky
  • řidičský průkaz sk.B – aktivní řidič
  • dovednost řídit pracovní tým
  • aktivní přístup
  • schopnost samostatné a týmové práce
  • vyzrálá osobnost s vyspělými morálními zásadami
  • bezúhonnost
  • základní orientace v pracovně právních předpisech, ekonomice a účetnictví
  • znalost zákona o sociálních službách
  • organizační schopnosti
  • dobrý písemný a slovní projev
  • velmi dobrá práce na PC
  • zkušenost s psaním grantových projektů a dotačních žádostí výhodou

Náplň práce:

  • zodpovídá za vedení a provoz služby
  • základní orientace ve finanční oblasti
  • spolupráce na vyúčtování a žádostech o dotace
  • vyhledává a metodicky zpracovává nové aktivity a možnosti
  • podílí se na propagaci služby na veřejnosti
  • vytváří metodické pokyny pro pracovníky týmu
  • organizuje a vede porady s pracovníky týmu
  • pravidelně hodnotí pracovníky týmu

Nabízíme:

  • práci v neziskové organizaci s dlouholetou tradicí
  • přátelský pracovní kolektiv
  • flexibilní pracovní dobu
  • další profesní vzdělávání

Nástup: únor 2015, případně dohodou

Pokud vás nabídka zaujala a splňujete uvedené požadavky, zašlete svůj životopis do 21.1.2015 do 10.00 hod. do předmětu e-mailu uveďte “Výběrové řízení vedoucí Sociální rehabilitace“.

Vybraní uchazeči budou pozváni na první kolo výběrového řízení, které se bude konat 26. 1. – 27.1. 2015.

e-mail: lenka.slosarova@ligavozic.cz
web: http://www.ligavozic.cz/