Vedoucí Vzdělávacího střediska (Olomouc)

CARITAS – Vyšší odborná škola sociální Olomouc vypisuje výběrové řízení na obsazení pozice vedoucí vzdělávacího střediska.

Náplň práce:
  • Tvorba a realizace koncepce dalšího vzdělávání pro pracovníky z praxe
  • Zajištění přípravy nových vzdělávacích programů, zabezpečení zpracování žádostí o akreditaci těchto programů
  • Sledování a reagování na výzvy zaměřené na podporu vzdělávání, zpracování a řízení relevantních projektů
  • Řízení marketingových aktivit Vzdělávacího střediska
  • Organizování konání jednotlivých vzdělávacích programů
  • Zodpovědnost za provoz vzdělávacího střediska

Požadujeme:

  • Vysokoškolské vzdělání
  • Dobrou znalost práce na PC (MS Word, MS Excel, MS Outlook, PowerPoint)
  • Znalost AJ na úrovni B2
  • Prokazatelnou manažerskou zkušenost na srovnatelné úrovni řízení včetně zodpovědnosti za rozpočet
  • Orientaci v sociální problematice
  • Nadprůměrné organizační dovednosti, analytické dovednosti, pozitivní přístup k řešení problémů
  • Rozvinuté komunikační dovednosti, schopnost vystupovat na veřejnosti
  • Proaktivní přístup, schopnost strategického myšlení, flexibilitu
  • Smysl pro týmovou práci, ale současně schopnost pracovat samostatně a efektivně dosahovat požadovaných výsledků
  • Zájem o další sebevzdělávání a seberozvoj
  • Řidičský průkaz skupiny B s praxí
  • Výhodou jsou předchozí zkušenosti v oblasti čerpání prostředků z národních či nadnárodních zdrojů

Nástup od 1.2.2016 (případně od 1.3.2016)

Nabízíme:

  • Úvazek 1,0
  • Pestrou a různorodou práci
  • Působení v motivovaném, přátelském týmu
  • Práci v organizaci s dobrým jménem a silným zázemím
  • Možnost dalšího profesního a osobnostního rozvoje
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Výborné technické zázemí
  • Odpovídající platové ohodnocení s bonifikací za dobré pracovní výsledky
  • Pracoviště v centru Olomouce
  • 5 týdnů dovolené

Pokud Vás naše nabídka zaujala, využijte níže uvedeného kontaktu a zašlete nám prostřednictvím elektronické pošty žádost o zařazení do výběrového řízení s přiloženým strukturovaným životopisem a motivačním dopisem.

Žádosti zasílejte do 24. listopadu 2015 na skola@caritas-vos.cz Telefon: sekretariát +420 585 209 020. V případě, že postoupíte na základě zaslaných materiálů do užšího výběru, pozveme Vás k výběrovému řízení, které proběhne ve středu 2. prosince.

e-mail: skola@caritas-vos.cz
web: http://www.caritas-vos.cz/cz