Metodik programu rozvojového vzdělávání (Praha)

Diakonie ČCE – Středisko humanitární a rozvojové pomoci v Praze, hledá kolegu pro pozici: Metodik / metodička programu globálního rozvojového vzdělávání.

Náplň práce
Spolupráce na tvorbě metodických materiálů

Požadujeme:
Vysokoškolské vzdělání pedagogického směru;
Zkušenost s prací ve vzdělávání;
Zkušenost s tvorbou metodických materiálů;
Velmi dobrá znalost angličtiny slovem i písmem (minimálně na úrovni B2);
Výborná znalost českého jazyka;
Samostatnost, flexibilita a pečlivost;
Dobré komunikační a organizační schopnosti;
Schopnost týmové spolupráce;
Znalost prostředí ČCE výhodou.

Nabízíme:
Smlouva na DPP nebo ŽL;
Nástup ihned nebo dle dohody;
Příjemný pracovní kolektiv.

Životopis a motivační dopis zasílejte do 11.5. 2014 na adresu: kabova.hrp@diakonie.cz.
Na osobní pohovor budou pozváni pouze vybraní uchazeči.

Diakonie ČCE – Středisko humanitární a rozvojové pomoci, Belgická 22, 120 00 Praha 2
Kontaktní osoba: Adriana Kábová, kabova.hrp@diakonie.cz, http://hrp.diakonie.cz

e-mail: kabova.hrp@diakonie.cz
web: http://hrp.diakonie.cz